MENU
Головна » 2018 » Січень » 12 » Вечір-пам’ять «І в смерті обернувся до життя»
10:17
Вечір-пам’ять «І в смерті обернувся до життя»

До 80-ї річниці від дня народження відомого «шістдесятника» для працівників Віньковецького районного центру зайнятості та  Віньковецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України працівники Віньковецької ЦРБ провели  вечір-пам’ять «І в смерті обернувся до життя».
Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Лариса Баранюк запропонувала учасникам заходу літературно – історичний екскурс про трагічний шлях поета, який був гідним свого покликання, і вкотре доводив, що людина, попри всі обставини, таки спроможна здолати свій страх.
Яскравим доповненням розповіді ведучої стали хвилини поезії  В.Стуса (декламатор – Світлана Кушнір) і відеоматеріали із літературно-музичного проекту «Стусове коло», «Василь Стус. Хресна дорога» та з телевізійного проекту каналу СТБ «Нескорені. Стус». Особливо вразив глядачів відеоролик  «Прощай, Україно!» - Сестри Тельнюк.
Всі присутні мали змогу познайомитися з виданнями творів Василя Стуса та матеріалами про нього, представленими на книжковій виставці «Життя, покладене на вівтар свободи».

 

Переглядів: 59 | Додав: RitaH | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar