MENU
Головна » 2017 » Березень » 24 » Вечір запитань і відповідей «Біла ромашка – символ боротьби з туберкульозом»
14:42
Вечір запитань і відповідей «Біла ромашка – символ боротьби з туберкульозом»

Здоров’я – розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети!


    Кожен рік 24 березня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить відповідні заходи щодо проведення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, метою якого є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби. 
    Серйозною підмогою у боротьбі з туберкульозом стають підвищення санітарної грамотності населення, поглиблення знань про причини виникнення, шляхи поширення, методи запобігання та лікування захворювання.
   Цим питанням присвячений вечір запитань і відповідей «Біла ромашка – символ боротьби з туберкульозом». Ведуча зустрічі Шахноза Юськова, бібліотекар центральної районної бібліотеки, розповіла старшокласникам Віньковецького НВК, які були присутні на заході, передісторію відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. А лікар-фтизіатр Віньковецької центральної районної лікарні Євгена Олексіївна Бабійчук надала відповіді на хвилюючі запитання:
- які симптоми дозволяють запідозрити у людини туберкульоз?;
- які органи вражає ця хвороба?;
- чому туберкульоз так важко вилікувати?;
- що чекає на хворого у разі відмови від лікування?; та інші.
    Всі присутні одержали роздатковий матеріал «Туберкульоз-виліковний» та мали можливість ознайомитись із викладкою літератури «Туберкульоз – хвороба віку» із фонду Віньковецької ЦРБ. Щоб захистити себе від захворювання на туберкульоз, слід підвищувати свій імунітет, вести здоровий спосіб життя. Адже здоров'я – це не тільки відсутність хвороби чи фізичних вад, а це – стан повного фізичного благополуччя людини. 

 
 

Переглядів: 112 | Додав: RitaH | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar